نرم افزار قيمت تمام شده مديران تنها نرم افزار قيمت تمام شده محصولات دامي مي باشد كه كاملا با استاندار 26 كشاورزي منطبق بوده و با سرعت بالا مي تواند علاوه بر محاسبه بهاي تمام شده نقاط ضعف و مشكلات گله را به صورت دقيق نمايش دهد.همچنين محاسبه دارايي توليد، استهلاك، مواد( كار – مواد – سربار) و دهها آيتم ديگر را به صورت اتوماتيك انجام مي دهدنرم افزار قيمت تمام شده مديران عملکرد بخش تولید را به ریال تبدیل و بار ریالی عملکرد یک دامداری را طی یك دوره مشخص با اعداد و ارقام بیان مي كند. در حقيقت نرم افزار بهاي تمام شده اين امكان را براي كاربران فراهم آورده تا با محاسبه بهاي كليه محصولات دامداري با توجه به عمليات ثبت شده در بخش توليد و صورت هزينه هاي انجام شده طي دوره، به تصمیم گیری های مدیریتی كمك نمايد.

روند راه اندازي و استفاده از سيستم با استقرار دامها با قيمت اوليه شروع مي شود. لازم به ذكر است عمليات استقرار تنها يك بار صورت مي گيرد و پس از آن كاربر در هر بازه زماني دلخواه (مثلا يك ماهه، فصلي و 6ماهه و يا سالانه) هزينه هاي دوره را محاسبه مي نمايد.

بخش هاي اين سيستم به ترتيب زيراست:

عمليات
پشتيباني و بازيابي اطلاعات:
جهت محاسبه دوره مالي جديد لازم است عمليات ثبت شده در برنامه مديران به نرم افزار بهای تمام شده دام منتقل شود. بدين منظور لازم است پشتيباني برنامه دامپرورري را در قسمت پشتيباني و بازيابي برنامه قيمت تمام شده دامداری بازيابي نمود. در اين بخش علاوه بر اين امكان پشتيبان گيري و بازيابي از برنامه بهای تمام شده مدیران و تركيب گله نيز وجود دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *